fengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshui
Specjalista i doradca feng shui Remigiusz Senska: poznaj mnie

O mnie

Kilka słów o mnie

Remigiusz Senska, międzynarodowy konsultant Feng Shui, absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Elektroniki o specjalizacji Aparatura Medyczna.

 Swój sześcioletni pobyt w Chinach (1990-96) poświęcił na zgłębianie oryginalnej sztuki i wiedzy Feng Shui. 

Od 1998 roku praktykuje Feng Shui w Polsce, Europie, USA i w… Chinach (Pekin). Kilka razy w roku odwiedza centra wiedzy Feng Shui na świecie (Chiny, Hong Kong, Malezja, Singapur), wzbogacając własne umiejętności i wiedzę zabieranych ze sobą osób.
Specjalizuje się w praktycznych zastosowaniach Szkoły Kompasu statycznej i Szkoły Wędrujących Gwiazd; głównie doradza w kreacji dobrobytu i partnerstwie, stosując tradycyjne i nowoczesne środki aranżacyjne. Współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Budowniczych Domów. Doradztwo przy urządzaniu wnętrz z feng shui oraz w innych kwestiach jest ściśle poufne!

Zakres usług specjalisty feng shui obejmuje m.in. profesjonalne konsultacje feng shui domów, mieszkań, firm i ich aranżacje – zasady feng shui, kolory feng shui.

fengshui
fengshui

Najbliższe spotkania ze mną

luty, 2020

Czemu warto skorzystać z pomocy doradcy feng shui? 

Wykwalifikowany i doświadczony doradca feng shui pomaga może pomóc w wielu ważnych kwestiach zarówno w aspekcie prywatnym, jak i zawodowym życia. Czasami wprowadzenie nawet niewielkich zmian w odpowiednim czasie wystarczy, by wiele spraw w spektakularny sposób wróciło na odpowiednie tory. 

Jeśli czujesz, że wszystko idzie nie po Twojej myśli lub że z jakichś powodów nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału, to potrzebujesz fachowego doradztwa ze strony konsultanta feng shui. 

Zawsze jest czas na zmiany na lepsze w swoim życiu! Daj sobie szansę i rozwiń wreszcie skrzydła! 

Feng shui jest wiedzą, z której należy korzystać z rozwagą, dlatego warto tu zdać się na pomoc doświadczonego specjalisty, który zgłębiał i praktykował tę sztukę przez wiele lat i ma świetne rozeznanie w temacie. 

Z pewnością będziesz wdzięczny sobie za decyzję o tym, by przekonać się osobiście o jego możliwościach i wpływie feng shui na życie.

X