fengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshuifengshui
Kursy i szkolenia feng shui: sprawdź szczegóły naszej oferty

Kursy i seminaria

Kursy i szkolenia feng shui

Kursy, szkolenia i seminaria feng shui odbywają się w Gdańsku Oliwie (Olivia Business Centre), Sopocie i w Chicago. Ich zakres tematyczny, programy i informacje o wykładowcach dostępne będą na stronie aktualności Forum.

 Przykładowy, ramowy program kursu feng shui, w zakresie rozszerzonym, tj. Szkoły Form i Szkoły Kompasu, Feng Shui Defensywnego przedstawiony jest poniżej. 

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs? 

Oferta rzetelnie przygotowanych i prowadzonych kursów feng shui opartych o 20-letnie doświadczenia profesjonalisty feng shui w naszym kraju nie jest zbyt obszerna, tym bardziej jesteśmy dumni z naszych szkoleń. Cieszy nas również satysfakcja dotychczasowych uczestników z poziomu naszych kursów. Mamy ciekawe propozycje szkoleń zarówno dla osób zainteresowanych podstawami feng shui i wykorzystaniem ich w praktyce, jak dla tych, którzy chcą stosować zasady feng shui przy prowadzeniu firmy i generalnie w biznesie. 

Na zakończenie szkoleń uczestnicy otrzymują stosowne certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę. Dbamy o to, by nasze kursy były nie tylko świetnie przygotowane merytorycznie w zakresie tematyki feng shui, ale też, by wiedza przekazywana była w ciekawy, przystępny sposób.

 Dzięki temu dla wielu osób, które po raz pierwszy u nas miały do czynienia z feng shui, kurs stał się początkiem odkrywania swojej życiowej pasji. Można ją potem rozwijać biorąc udział w kolejnych szkoleniach lub np. korzystając z naszej oferty konsultacji feng shui.


Dzień pierwszy (8 godzin wykładu):

1. Geneza Feng-Shui; tło kulturowe i geograficzne.
2. Podstawy filozofii taoistycznej w ujęciu kultury dalekowschodniej, kulturze europejskiej i tradycji polskiej.
3. Teoria JIN-JANG.
4. Energia “Chi” w ujęciu kosmologicznym i interpretacji osobniczej.
5. Szkoła Formy i Cztery Mityczne Zwierzęta.
6. Teoria cykli 5-ciu Elementów.
7. System Ba-Gua, aspekty życiowe i teoria Ośmiu Kierunków.

Po przerwie na wspólny lunch (w cenie kursu) pozostałe godziny wykładu oraz ćwiczenia w zakresie przerobionego materiału.

Dzień drugi ( 4 godzin wykładu):

1. Feng-Shui defensywne- emitory “Sha”, zagrożenia mentalne.
2. Szkoła Kompasu.
3. Harmonizowanie przestrzeni globalnej.
4. Funkcje pomieszczeń a ich wystrój (sypialni, salonu, pokoju dzieci, kuchni…)
5. Harmonizowanie naturalistyczne i remedialne, remedia, rozwiązywanie podstawowych problemów Feng-Shui. 6. Zastosowania i zagrożenia Feng-Shui.
7. Ćwiczenia praktyczne realizacje harmonizacji w oparciu o omówione zasady.

Zajęcia ilustrowane są pokazami przezroczy o tradycji architektonicznej

Uczestnicy otrzymują materiały pomocnicze obejmujące kluczowe zagadnienia oraz wykonują ćwiczenia, których poprawne wykonanie kończy zajęcia i warunkuje uzyskanie certyfikowanego dyplomu w zakresie tematyki kursu.

X