fengshui Polski
X
fengshui العربيةfengshui 简体中文fengshui Nederlandsfengshui Englishfengshui Françaisfengshui Deutschfengshui Italianofengshui Polskifengshui Portuguêsfengshui Русскийfengshui Español
Praktyczne seminarium: Feng Shui Zdrowia – Feng Shui Remigiusz Senska

Praktyczne seminarium: Feng Shui Zdrowia

Zapraszam na najważniejsze, praktyczne seminarium Feng Shui

Zdrowia, które odbędzie się w trybie online!

Ekskluzywny tryb dyskusji na żywo pozwoli intensywnie skupić się na głównych tematach seminarium i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników.

Podczas seminarium będę skrótowo omawiać podstawowe zasady

Feng Shui Zdrowia, ogólne, jak i indywidualne.

Przedstawię prezentację, w której zawarte będą główne zagadnienia, by większość czasu poświęcić na praktyczne zasady aplikowania Feng Shui Zdrowia.

W trakcie seminarium korzystać będziesz z różnych form nauki, takich jak przygotowane ćwiczenia, sesje pytań i odpowiedzi (Q&A) oraz dyskusje.

Będziesz mieć możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi od prowadzącego, aby w pełni zrozumieć prezentowane zagadnienia.

Interaktywną atmosferę zapewnią włączone kamery i mikrofony uczestników i dyskusja na żywo w trakcie zajęć praktycznych.

Planuję krótką, 5-minutową przerwę, aby dać wszystkim szansę na oddech i przygotowanie kawy lub herbaty.

Ciesz się tym unikalnym doświadczeniem, w małej grupie osób, która pozwoli na intensywne skupienie się na tematyce i otrzymanie indywidualnych uwag od prowadzącego.

Uzyskasz praktyczne umiejętności wykorzystania technik Feng

Shui, które będą miały pozytywny wpływ na Twoje Zdrowie.

Dołącz do praktycznego seminarium Feng Shui Zdrowia i odkryj, jak zharmonizować swoje otoczenie, aby stworzyć przestrzeń pełną pozytywnej, zdrowej energii!

0 Comments