fengshui Polski
X
fengshui العربيةfengshui 简体中文fengshui Nederlandsfengshui Englishfengshui Françaisfengshui Deutschfengshui Italianofengshui Polskifengshui Portuguêsfengshui Русскийfengshui Español
Praktyczne seminarium ćwiczeniowe: Feng Shui Wędrujących Gwiazd – Feng Shui Remigiusz Senska

Praktyczne seminarium ćwiczeniowe: Feng Shui Wędrujących Gwiazd

Zapraszam na praktyczne, bardzo ważne na lata 2024-2044,

Seminarium Feng Shui Wędrujących Gwiazd, które odbędzie się w trybie online!

Ekskluzywny tryb dyskusji na żywo pozwoli intensywnie skupić się na głównych tematach seminarium i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników.

Podczas seminarium będę skrótowo omawiać podstawowe zasady Feng Shui Wędrujących Gwiazd, ogólne, jak i działanie w periodzie dominacji cyfry 9.

Przedstawię prezentację, w której zawarte będą główne zagadnienia, by większość czasu poświęcić na praktyczne zasady wykorzystania wiedzy Feng Shui Wędrujących Gwiazd.

W trakcie seminarium korzystać będziesz z różnych form nauki, takich jak przygotowane ćwiczenia, sesje pytań i odpowiedzi (Q&;A) oraz dyskusje.

Będziesz mieć możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi od prowadzącego, aby w pełni zrozumieć prezentowane zagadnienia.

Interaktywną atmosferę zapewnią włączone kamery i mikrofony uczestników i dyskusja na żywo w trakcie zajęć praktycznych.

Ciesz się tym unikalnym doświadczeniem, w małej grupie osób, która pozwoli na intensywne skupienie się na tematyce i otrzymanie indywidualnych uwag od prowadzącego.

Uzyskasz praktyczne umiejętności wykorzystania technik Feng Shui

Wędrujących Gwiazd, które będą miały pozytywny wpływ na Twoje życie w latach 2024-2044!

Dołącz do praktycznego seminarium Feng Shui Wędrujących

Gwiazd i odkryj, jak zharmonizować swoje otoczenie, aby stworzyć przestrzeń pełną pozytywnej, zdrowej energii na następne 20 lat!

0 Comments