fengshui Polski
X
fengshui العربيةfengshui 简体中文fengshui Nederlandsfengshui Englishfengshui Françaisfengshui Deutschfengshui Italianofengshui Polskifengshui Portuguêsfengshui Русскийfengshui Español
Praktyczne seminarium ćwiczeniowe: Feng Shui Ogrodów – Feng Shui Remigiusz Senska

Praktyczne seminarium ćwiczeniowe: Feng Shui Ogrodów

Zapraszam na kolorowe, pełne zieleni, praktyczne Seminarium Feng Shui Ogrodów, które odbędzie się w trybie online!

Ekskluzywny tryb dyskusji na żywo pozwoli intensywnie skupić się na głównych tematach seminarium i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników.

Podczas seminarium będę skrótowo omawiać podstawowe zasady Feng Shui Ogrodów, zasady ogólne, jak i indywidualne synergie roślin.

Przedstawię prezentację, w której zawarte będą główne zagadnienia, by większość czasu poświęcić na praktyczne zasady kreacji Feng Shui Ogrodów.

W trakcie seminarium korzystać będziesz z różnych form nauki, takich jak przygotowane ćwiczenia, sesje pytań i odpowiedzi (Q&A) oraz dyskusje.

Będziesz mieć możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi od prowadzącego, aby w pełni zrozumieć prezentowane zagadnienia.

Interaktywną atmosferę zapewnią włączone kamery i mikrofony uczestników i dyskusja na żywo w trakcie zajęć praktycznych.

Planuję krótką, 5-minutową przerwę, aby dać wszystkim szansę na oddech i przygotowanie kawy lub herbaty.

Ciesz się tym unikalnym doświadczeniem, w małej grupie osób, która pozwoli na intensywne skupienie się na tematyce i otrzymanie indywidualnych uwag od prowadzącego.

Uzyskasz praktyczne umiejętności wykorzystania technik Feng Shui w ogrodach, które będą miały pozytywny wpływ na Twoje zdrowie, relacje i harmonię.

Dołącz do praktycznego seminarium Feng Shui Ogrodów i odkryj, jak zharmonizować swoje naturalne otoczenie, aby stworzyć przestrzeń pełną pozytywnej, zdrowej energii!!!

0 Comments