fengshui Polski
X
fengshui العربيةfengshui 简体中文fengshui Nederlandsfengshui Englishfengshui Françaisfengshui Deutschfengshui Italianofengshui Polskifengshui Portuguêsfengshui Русскийfengshui Español
Wu Wei receptą na COIVD 19 – Feng Shui Remigiusz Senska

Wu Wei receptą na COIVD 19

Napiszę krótko.

Rok metalowego Szczura rozpoczął się zmianami w naszym życiu. 

Ważne, że możemy im podołać stosując chińską metodę-Wu Wei, która tłumaczy się na język polski jako „działanie przez niedziałanie”.

Mówiąc jeszcze krócej-powstrzymanie się od dotychczasowej aktywności.

By pobyt w domu wpłynął pozytywnie na jakość życia, dobrze będzie wykorzystać go na rozwój osobisty, rozbudowę biznesu, zwiększenie kreatywności i swojej innowacyjności, ograniczonej do tej pory ramami intensywnej pracy.

To czas na odbudowę relacji,  także z sobą samym, samokształcenie i doskonalenie.

Metody te zadziałały w Chinach kontynentalnych i na Tajwanie w ciągu dwóch pierwszych księżycowych miesięcy roku Szczura.

Poświęć więc obecny czas na rozwój swoich talentów i potencjału!

Chętnie w tym Ci pomogę, choć tylko część profesjonalnych działań i konsultacji Feng Shui   może odbyć się zdalnie.

Pozwól sobie na odkrycie ponadprzeciętnych zdolności ukrytych w dacie swojego urodzenia (wg systemu Kua), zwierzęcia zodiaku chińskiego i żywiołu rocznego oraz usłysz jak determinują one przestrzeń Twojego mieszkania, domu lub biura firmy .

Dowiedz się jak nazwać swój nowy  biznes i jakie zastosować logo, by go dynamicznie rozwijać lub poprawić osiągnięcia istniejącego.

Spytaj jak metodami e-Feng Shui pomoże rozwinąć Twoje interesy w dobie pracy na dystans.

Zauważ, że energia roku Szczura  wspiera rodzinę, przedsiębiorczość, czyli działania większości z nas, a roczne działanie Wędrującej Gwiazdy 7  twórczo aktywizuje wiele obszarów życia.  

Daj sobie podpowiedzieć jaką dietą wzmocnić swój trakt trawienny, a przy okazji cały układ oddechowy.

Pozwól wreszcie, bym przygotowując indywidualny lunariusz wskazał Ci dni   i miesiące księżycowe na sukcesywną realizację swoich celów.

Możesz, patrząc w przyszłość wykazać się elastycznością i podjąć kroki zapewniające stabilność materialną  i uśmiech w sercu!

Skorzystaj z mojej wiedzy i 25 lat doświadczeń, które prowadzą już 3 pokolenia klientów,  także w latach wyzwań.

Czas wymaga Solidarności, tej pisanej z dużej litery.

Pomagając sobie zapewniasz  ruch energii, wspierasz swoją rodzinę, pracowników i ich rodziny oraz innych bohaterów obecnych dni.

Remigiusz Senska